Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Co sesmolíš teď, Jene Jetmare?

29. 01. 2016 17:05:00
Řádně "ozdrojovaný" blog psaný formou fluidního zpravodajství, který v žádném případě nechce (na rozdíl od jiných autorů) žádná fakta překrucovat nebo dezinterpretovat.

Koncem září 2015 (v tom čase rekordních uprchlických vln) vychází pisálkovi Jetmarovi jeho filipika proti českým panikářům a odmítačům kvót.
(http://svobodneforum.cz/jan-jetmar-eu-stoji-pevne-na-svych-nohou-jen-cesi-panikari)
Dovolím si citovat: Evropa se nehroutí, EU se nerozpadá, nikdo nikomu nic nedělá, příchod lidí se zvládne, dejte tomu trochu času. Hlavně už přestaňte panikařit, přestaňte dělat hloupé politické výzvy, uložte kvéry do trezorů, sundejte brnění a natáhněte kalhoty. Bude to OK.

Tak vidíte. Přestaňte se konečně plašit, dělat vlny a držte si klobouky. Multikulturní obohacení právě začíná:

V úterý 26.1. došlo k přestřelce v plaváčkovském táboře (3,000 dušiček) na severu Francie (asi 40 km od Calais). Dva lidé postřelení, jeden pobodaný, jedna zmlácená žena. Šlo patrně o boj mezi gangy pašeráků znásobený napětím mezi muslimy a křesťany v táboře. Většina jsou muslimové, kromě skupiny křesťanů z Íránu, kterou se muslimové snaží vypudit.
Podle policie došlo k vypálení asi 40 střel. Policie nenašla zbraně, pouze prázdný zásobník. Několik hodin po přestřelce se irácký pašerák lidí pokusil autem najet do vartujících policistů, ti na auto začali střílet. (P.S. pro ty, kterým se zdá, že se vlastně nic neděje: zlé zbraně jsou ve sladké a sluníčkové Francii striktně zakázané.)
(http://news.nationalpost.com/news/the-muslims-are-trying-to-expel-the-christians-gunfight-erupts-between-gangs-at-migrant-camp-in-france).
Krapet ostřejší to vypadá ve Švédsku, kde chrabrá policie již před imigranty prchá:
(http://megazine.cz/2016/01/svedska-policie-byla-nucena-zachranovat-se-utekem-pred-davem-migrantu)
originál (http://vlt.se/nyheter/vasteras/1.3488614-poliser-tvingades-fly-fran-asylboende)
Problémy tam zřejmě budou hlubšího rázu, než se oficiálně přiznává, protože jiná zpráva nám oznamuje, že na švédském území již si nejsou schopni prosadit ani zajistit dodržování švédských zákonů - kvůli dětem (no, počkejte až dorostou)...(http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/392947-stockholm-uz-neni-bezpecny-svedska-policie-priznala-ze-neuhlida-poradek.html)
Patrně za to může nerespektování lidských práv a absence prosazování lásky (alespoň podle Kennetha Rotha z HRW).
(http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393020-des-z-migrantu-pripravuje-evropany-o-svobodu-varuje-human-rights-watch.html)
Ostatně obé chybí patrně také u našich sousedů. V Německu bylo jen tento měsíc provedeno už 35 útoků na plaváčkovská střediska. Noviny a policie o nich informují jen zřídka, ale jedněm novinám se podařilo získat policejní statistiku: (http://newobserveronline.com/35-attacks-on-invader-centers-in-germany)
V plaváčkovském středisku v Emmabodě pro nedoprovázené nedospělé vypukly ve středu 27.1. v noci nepokoje. Na 20 ozbrojených dětí tam ohrožovalo zaměstnance a rozbíjelo okna. Muselo přijet několik policejních patrol. Příčina nepokojů: "16letý" plaváček nedostal bonbony, proto shromáždil svoje kumpány a udělali bugr. (http://unvis.it/www.expressen.se%2Fkvallsposten%2Fbrak-pa-boende-for-ensamkommande%2F)
Interní zpráva německé policie v Kielu: Menší zločiny (poškozování majetku, krádeže v obchodech) bude policie ignorovat, pokud je provedou nedokumentovaní uprchlíci. Větší zločiny (značné škody, zranění) zatím řešit bude. Mluvčí kielské policie se k tomu odmítl vyjádřit. O podobných praktikách se už dříve mluvilo, ale bylo to odbýváno jako xenofobní propaganda. Jedny noviny to dokonce uvedly jako příklad "ultrapravičáckého mýtu". (http://www.kn-online.de/News/Aktuelle-Nachrichten-Kiel/Nachrichten-aus-Kiel/Fluechtlingserlass-Kiel-Ladendiebstahl-ohne-Strafe)
V lázních Eriksdal ve Stockholmu došlo loni k rekordním 18 znásilněním či útokům. Za první dva týdny tohoto roku přibyly další čtyři, všechny proti nezletilým dívkám. Policie se domnívá, že skutečný počet je mnohem vyšší. Policie nyní patroluje i u bazénu. Bylo tam zavedeno oddělené koupání žen a mužů, ale bez valných výsledků. Policie má zakázáno podávat informace o etnickém původu násilníků. Rovněž švédská média to úzkostlivě tají. (http://www.breitbart.com/london/2016/01/26/police-sentry-posted-to-swedish-swimming-baths-after-child-rape)
V plaváčkovském středisku se porvalo na 100 obohacovatelů. Žádní zranění. Rozehnat to přijelo 30 policejních aut. (http://www.nltimes.nl/2016/01/27/brawl-between-100-asylum-seekers-broken-up-without-injury)
Rvačka mezi stovkami plaváčků v táboře v Německu. Přijelo 32 aut. Nikdo nezatčen. Kluci trošku bumbali. (http://www.breitbart.com/london/2016/01/25/riot-at-asylum-centre-after-pakistani-muslims-catch-afghan-muslims-getting-drunk)
Šestnáctiletý plaváček ze severní Afriky (který se v létě podílel na skupinovém znásilnění 23leté ženy ve Stockholmu a dostal za to v prosinci plných 9 měsíců) na konci minulého roku frnkl z detenčního střediska pro mladistvé. Do novin se to profláklo až teď...(http://www.thelocal.se/20160127/teen-who-raped-woman-in-stockholm-on-the-run)
Na 180 obohacovatelů bylo dočasně ubytováno v tělocvičně na předměstí Mnichova. Pobyli tam 8 týdnů. Patrně tam velmi strádali nedostatkem té lásky, protože způsobili škodu přes půl milionu eur. (Rozbitá ventilace,díry v podlaze, ucpané potrubí). Hala musela byt vydezinfikována peroxidem. (http://newobserveronline.com/180-invaders-wreck-german-gym-hall)

25.leden: Sedmnáctiletou dívku v centru dánského městečka napadl pachatel jižního typu. Chtěl ji okrást a znásilnit. Ubránila se mu pomocí pepřového spreje. Policie ji teď chce obvinit, protože pepřák se v Dansku používat nesmi. Někde ještě na dodržování zákonů země zcela nerezignovali. (http://www.tvsyd.dk/artikel/brugte-peberspray-ved-overfald-17-aarig-sigtes-formentlig)
V Drážďanech proběhla tradiční manifestace PEGIDY. Její odpůrci protestujícím lidem zapálili 10 aut, házeli kouřové bomby a napadali demonstranty. (http://www.dw.com/en/cars-blaze-in-dresden-as-pegida-demonstrates-nearby/a-19003974)
Mnichov: Dva obohacovatelé znásilnili osmnáctiletou dívku. Policie je hledá, přiložen jejich popis. (http://www.tz.de/muenchen/stadt/schwabing-west-ort62363/muenchnerin-zwei-maennern-vergewaltigt-6064104.html)
Plaváček ubodal 22letou zaměstnankyni plaváčkovského centra. Později se ukázalo, že "patnáctiletý" hoch měl nějaké psychické problémy a v noci před útokem chudák nespal. (http://www.dailymail.co.uk/news/article-3421150/First-picture-Six-foot-tall-15-year-old-Somali-boy-killer-Swedish-asylum-worker-appears-court-charged-murder.html)
Finsko: Interaktivní mapa zachycující nedávná znásilnění plaváčky ve Finsku. (https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zJvEEmePvxG0.kIzuQhSCKrzQ)
Policie chytla 4 plaváčky, kteří v centru Helsinek loni v listopadu znásilnili ženu. (http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1453696878301.html)
Německo: obohacovatelé opakovaně obtěžují a okrádají ženy v klubu ve Freiburgu. Vyhazovače napadli s nožem, ženám do nápojů sypali drogy. Klub zakázal plaváčkům vstup. (http://www.express.co.uk/news/world/637466/migrant-sex-attack-refugee-crisis-Freiburg-Germany-White-Rabbit-club-harassment-women)
Dva afghánšti plaváčci (19 a 45 let) byli zatčeni ve Francii. Loni v prosinci se pokusili znásilnit 28letou ženu ve vlaku. (http://www.breitbart.com/london/2016/01/08/two-afghan-refugees-charged-attempted-rape-train-passenger)

24.leden: Migranti v Calais vtrhli na trajekt. (Asi jim měli otevřít, dokud ještě slušně klepali.) http://zpravy.idnes.cz/migranti-v-calais-vtrhli-na-trajekt-d61-/zahranicni.aspx?c=A160124_123031_zahranicni_san

22.leden: V Dánsku 33letý ugandský plaváček, který znásilnil 8letou postiženou dívku, dostal plných dva a půl roku basy. Pak má být deportován. (https://document.dk/2016/01/22/3281)
Uniklý interní dokument policie ve Šlesvicku-Holštýnsku požaduje, aby policie netrestala nelegálně vstoupivší plaváčky a také aby si nevšímala pašeráků těchto lidí. (http://www.focus.de/politik/videos/syrische-und-irakische-fluechtlinge-verweisen-auf-einladung-merkels-ignoriert-polizei-verstoesse-gegen-aufenthaltsrecht_id_5231483.html)
V Anglii zveřejnili statistiky kriminality za loňský rok. Sexuální útoky - nárůst o 36%, násilná kriminalita o 27%, vraždy o 14%. S nožem se páchalo o 9% více zločinů. Velký nárůst kriminality byl zaznamenán zejména v Londýně a jihovýchodě země. (V Londýně převažující nepůvodní obyvatelstvo s tím hádám vůbec nesouvisí.) http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/12112024/Violent-crime-jumps-27-in-new-figures.html
Předem neohlášená inspekce našla v islámské soukromé střední škole "Jamiatul Ummah School" v Londýně knihy velebící kamenování jako vhodný trest. (http://www.dailymail.co.uk/news/article-3408489/Muslim-school-fails-Ofsted-inspection-investigators-books-library-promoting-death-STONING.html)

20.leden: V německé televizi udělali rozhovor s bývalou welcome refugees. Ta jimi byla tak nadšená, že dokonce šla pracovat do plaváčkovského střediska. Střet s realitou jí sňal růžové brýle. Popisuje svůj denní život: výhrůžky smrtí, sexuální obtěžování, agresivita, falešné dokumenty, nepřátelství vůči ženám, nadávky a dokonce fyzické útoky. Musí teď nosit jiné oblečení a chovat se jinak, aby byla ve větším bezpečí. 90% plaváčků popisuje jako "nepříjemné". Počáteční entuziasmus už dávno opadl, nyní zvažuje, že s tou prací sekne. (http://www.breitbart.com/london/2016/01/20/sex-harassment-death-threats-violence-are-norm-inside-asylum-centres-says-social-worker)
Dlouhý článek se souhrnem událostí týkajících se úspěšné islamizace Francie za minulý rok. Ve Francii žije asi 10% muslimů. (http://www.gatestoneinstitute.org/7256/france-islamization)
Za prvních 16 dní tohoto roku přišlo přes Řecko 31 244 plaváčků. Je to 21krát více než za stejné období v loňském roce. (http://www.dailymail.co.uk/news/article-3406583/2-100-rise-migrants-crossing-Mediterranean-Shocking-figures-reveal-31-244-arrived-Greece-16-days-2016.html)

15.leden: V Londýně se žena v hidžábu pokusila v autobuse pobodat kuchyňským nožem 15letého hocha. Zachránila ho jeho babička. Ditě bylo bodnuto do žaludku, obohacovatelka uprchla. (http://www.dailymail.co.uk/news/article-3400718/CCTV-shows-moment-woman-wearing-kangaroo-headscarf-attempted-stab-15-year-old-boy-London-bus.html)
Německo: pokus o znásilnění 57leté ženy ve Winnendenu, šla na noční směnu do nemocnice. Křičela a kolemjdoucí násilníka vyrušil. (http://www.zvw.de/inhalt.winnenden-versuchte-vergewaltigung-klinik-reagiert.3b0c8d1f-a651-4832-8560-ddd8944af2fe.html)
Pětice mužů "mluvících lámanou němčinou" znásilnila a oloupila ve čtvrtek navečer 31letou ženu v centru města Oldenburg. (http://www.nwzonline.de/blaulicht/frau-von-fuenf-maennern-ausgeraubt-und-sexuell-belaestigt_a_6,0,2929259853.html)
Šestnáctiletá dívka byla ve čtvrtek nalezena v bezvědomí a znásilněna ve Wuppertalu. (http://www.wuppertaler-rundschau.de/lokales/16-jaehrige-sexuell-missbraucht-aid-1.5691470)
Irácký plaváček znásilnil 6. ledna dvě ženy na nádraží v Schwetzingenu. Jedna se bránila a tak ji kopl do tváře. Obohacovatel dorazil do Německa před pár měsíci. (http://woundedamericanwarrior.com/germany-muslim-refugee-kicks-woman-in-the-face-breaks-her-cheekbone-when-she-resists-rape/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook)
Policie zveřejnila statistiky za rok 2015. Obohacovatelé spáchali 186 235 trestných činů, tj. o 70 tisíc víc, než za předchozí rok. Nejčastější bylo napadení (23 338), loupež (75 600) a falešné dokumenty (26 436).
http://sputniknews.com/europe/20160114/1033140965/germany-migrants-crimes.html
Francie: dvě 18leté Britky byly na Nový rok obtěžovány v Paříži oslavujícími muži. Ti z dívek strhali z nich šaty, oběma se podařilo se zachránit. (http://www.express.co.uk/news/world/634667/New-Year-s-Eve-sex-attacks-British-teenagers-Paris-France-Germany)

13.leden: Norská policie vyšetřuje opakované znásilňování tříletého chlapečka v plaváčkovském středisku ve Stavangeru. Mělo se to stát před týdnem. Detaily policie nezveřejnila. (http://www.independent.co.uk/news/world/europe/3-year-old-boy-raped-at-asylum-centre-in-norway-a6808551.html)
Dánsko: 15letá konvertitka k islámu byla zatčena pro držení výbušnin. Dle zpráv se jedná o nedávno zkonvertovanou domorodou dívku. (http://www.thelocal.dk/20160114/danish-muslim-convert-15-arrested-with-explosives)
Mnichov: Patnáct Frauen z Nigérie napadlo 49letého zaměstnance plaváčkovského střediska v Mnichově. Mlátily ho a škrtily. Muselo přijet na 60 policistů, aby obohaceného šťastlivce osvobodili. (http://www.abendzeitung-muenchen.de/inhalt.attacke-auf-mitarbeiter-in-der-bayernkaserne-frau-wuergt-helfer-60-polizisten-im-einsatz.abfd07e3-560c-450e-9fb5-6ea99732eba4.html)
Plaváček ze Senegalu uškrtil v italské Florencii ženu (35 let, občanka USA). Ve středu byl zadržen. Policie chudáčka plaváčka znala už z dřívějška jako drogového dealera. (http://www.news.com.au/world/breaking-news/man-held-over-death-of-us-woman-in-italy/news-story/69bba4c4ffb82bb01e5e58a4e9abd945)

11.leden: Třiadvacetiletý plaváček z Libanonu v sobotu v Hildesheimu znásilnil 45 letou ženu. (http://www.haz.de/Hannover/Aus-der-Region/Laatzen/Nachrichten/Versuchte-Vergewaltigung-in-Laatzen-Gleidingen-Asylbewerber-festgenommen)
Tři patnáctiletí syrští plaváčci znásilnili v bazénu v Mnichově 17letou dívku. Stalo se to v sobotu. Obtěžovali i její sestru, ale té se povedlo utéci. Protože jsou nezletilí, byli propuštěni na svobodu a budou souzeni podle mírných zákonů pro nedospělé. (http://www.express.co.uk/news/world/633850/Syrian-Emerge-attacks-Germany-Cologne-NYE-Merkel)
Čtrnáctiletý syrský plaváček Ahmed Mustafa ve škole na jihu Švédska sexuálně obtěžoval dívku. Patnáctiletý spolužák Arminas Pileckas se jí zastal. Plaváček jej pobodal nožem, spolužák zemřel v nemocnici. (http://www.thelocal.se/20160111/swedish-pupil-dies-in-hospital-after-stabbing)...


Ne!! Čtenáři, omlouvám se. Tohle nedám.
Chtěl jsem (Jetmarovi pro radost) provést retrospektivně malou sondu do úspěšně probíhající integrace uprchlíváků (popsat vyčerpávajícím způsobem tak měsíc, dva, zpětně chování těch, ze kterých dle něj zbytečně vyšilujeme). Nemám žaludek ani na to, abych se dostal k Silvestergate. (http://www.denik.cz/ze_sveta/silvestrovske-utoky-na-zeny-se-odehraly-ve-12-spolkovych-zemich-20160123.html)
Přičemž tenhle výčet není ani náhodou vyčerpávající. Sám jsem x věcí nezařadil pro nerelevantnost zdroje, další část se nedostane ven z policejních záznamů a protokolů. A ten zbytek? Zbytek není nikde a nikým ani nahlášen...


Přesto mám závěrem pro pana Jetmara návrh na jedno vhodné téma pro jeho příští článek. Týkal by se problematiky evropské integrace. Tak co, Jene Jetmare, "zvládneme to"?

Z času určeného k integraci statisíců ba miliónů negramotných neurochirurgů, architektů, IT specialistů, především však gynekologů (ovládaných nejnižšími pudy a současně frustrovaných celoevropským nedostatkem ovcí), plánované Frau Merkel na dva roky, uplynulo už půl roku. Tak se vás ptám: Co občané, jak pokročila VAŠE integrace?


poděkování patří světlu na konci tunelu

Autor: Karel Babica | pátek 29.1.2016 17:05 | karma článku: 36.66 | přečteno: 1041x

Další články blogera

Karel Babica

Chcete spáchat dobrý skutek vypsáním šeku pro charitu? Pozor, aby vás za to nezavřeli!

Naštěstí ne u nás, ale u našich nejbližších sousedů. Ptáte se: A co na to Amnesty International (a přehršel dalších aktivistů, sdružených do plejády lidskoprávních neziskovek)? Že mlčí? Zavolejte mi Hivrise! [1] Totiž Pánka!

29.7.2017 v 19:15 | Karma článku: 37.81 | Přečteno: 2119 | Diskuse

Karel Babica

Malá poznámka k činnosti maistreamových médií a Centra proti terorismu a hybridním hrozbám

S velkou slávou k 1.1.2017 vzniklo centrum, které nás mělo cituji: ...upozorňovat na závažné dezinformace a bude směrem k veřejnosti i směrem ke... bla,bla,bla. Tak se na ta fake news i práci centra blíže podívejme:

27.7.2017 v 12:30 | Karma článku: 44.18 | Přečteno: 2810 | Diskuse

Karel Babica

Je fajn, když si mohou majitelé zařízení sloužících veřejnosti, rozhodovat sami.

Včerejší poklidnou hladinu na zdejších blozích zčeřil článek popisující událost lokálního charakteru v čestlickém akvaparku.

11.7.2017 v 10:25 | Karma článku: 40.19 | Přečteno: 2254 | Diskuse

Karel Babica

Ukažme koule!

Háchovi nechali ultimatum hodinové. Nám, Polsku a Maďarsku přibalila dobrotivá EU k ultimatu celých 24 hodin.

14.6.2017 v 17:45 | Karma článku: 38.73 | Přečteno: 1353 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Pravda utopená ve víně

Hledání pravdy je složité, někteří lidé byli pro pravdu i upalováni. A přitom je pravda pojem velmi relativní. protože každý má tu svoji pravdu- záleží na úhlu pohledu a osobní zkušenosti.Existuje vůbec něco jako pravda absolutní?

21.8.2017 v 10:49 | Karma článku: 6.57 | Přečteno: 114 | Diskuse

Libuse Palkova

Existují v Evropě hranice?

Vstupem do Schengenu hranice sice zmizely, ale přesto člověk pozná, když přejede z jednoho státu do jiného-a nejen proto, že se změní nápisy. Jednou jsem vezla skupinu Amíků z Německa do Prahy a jejich vedoucí mě pěkně naštvala

20.8.2017 v 22:27 | Karma článku: 20.96 | Přečteno: 847 | Diskuse

Jan Tomášek

Žebrák - hrad a podhradí

Nedávno jsem psal o pražských hradech Václava IV a dnes si dovolím pozvat na malé zastavení na patrně nejoblíbenějším mimopražském hradě tohoto krále - totiž Žebráku. Pozornost bude ovšem zaměřena spíše na jeho podhradí.

20.8.2017 v 21:51 | Karma článku: 9.35 | Přečteno: 237 | Diskuse

Zdeněk Kloboučník

Proč do tý politiky lez?

„No protože je nenažranej,“ vystřelí od boku každý, kdo vidí do Babiše jak do hubený kozy. A když přidáte otázku, proč podpora ANO setrvale atakuje hranici 30 %, no tak to je taky jednoduchý, protože lidi jsou blbí.

20.8.2017 v 17:34 | Karma článku: 26.83 | Přečteno: 810 | Diskuse

Jan Pražák

Též u nás mohou být migranti nebezpeční

Hluboce by se mýlil ten, kdo by se snažil tvrdit, že jsme v našem státě v bezpečí před lidmi, kteří k nám migrují z cizích zemí.

20.8.2017 v 16:45 | Karma článku: 23.01 | Přečteno: 881 | Diskuse
Počet článků 26 Celková karma 40.23 Průměrná čtenost 1082

Jsem obyčejný chlap. Milovník zvířat i dobrého jídla. Občas zůstávám v údivu nad tím, co přináší život, občas mne náš svět vytáčí. Tak bych se rád podělil.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.